Články

Brousíte si zoubky? Ladíte chuťové pohárky? Tak to je dobře, protože podzimní Restaurant day je tu a s ním i spousta šikovných kuchtíků a kuchtiček :)!

100 je krásné číslo a byla by škoda jej neoslavit! Kde a kdy se můžete přidat? 27. 10. 2018 od 14 h na Masarykově náměstí nebo Slezskoostravském hradě. Čeká vás bohatý program a samozřejmě i dobrůtky, které jen tak neseženete!

Je 6:30 ráno a váš budík se může radostí zbláznit, vy ale ne. Ještě 10 minut, prosím! A tak posouváte budík znova a znova, než už vám opravdu nic nezbývá a musíte vstát. A nebo při prvním budíku vystřelíte z postele a celí natěšení začnete ranní rutinu?

Ani neumím vyjádřit, jak jsem hrozně šťastná, že dostanu příležitost účastnit se akcí jako je Restaurant day a Sdílko 2018! Každý někde začínal a tak je skvělé, že město Ostrava podporuje všechny organizátory veletrhů a akcí pro amatéry nebo i zkušené výrobce / prodejce.

JARO je konečně tady a my měníme garderóbu. Nejen ta se ale s příchodem jara mění. S blížícím se létem jsme se skoro všichni samozřejmě zbláznili a ženeme se vstříc plavkové sezóně :).

Všichni milujeme Vánoce, oslavy a parties. Většina z nás (minimálně ženy :D) ale řeší každý rok to stejné, ať už po Vánocích nebo po nekonečné jízdě oslav či svateb, které jsou s přibývajícím věkem stále častější. Novoroční předsevzetí, sliby a přísahy, že tento rok už tu postavičku mít fakt budu, že budu jíst zdravě a nebudu se cítit jako...

Plánujete svatbu? Nevíte si rady? Nebo jen potřebujete doladit detaily a chybí Vám inspirace? Přijďte se podívat 17.2.2018 do Venuše v Ostravě na jedinečnou akci, která Vám naservíruje všechny nápady na jednom místě!

Pro letošní rok jsme si pro dovolenkáris zvolili západní Ameriku. Vždycky to byl můj sen, projít se po pláži ve Venice, zhlédnout dolů z Hollywood hills a projít se po chodníku slávy.