CENÍK

Sladký raut

Svatební nebo na oslavu, to už nechám na vás :). Veganské, vegetariánské, bezlepkové a bezlaktózové varianty. Minimální množství je 50 ks.

od 2790 Kč

Malý dort o průměru 18 cm (8 - 12 porcí)

Dort dle přání a domluvy, mrkvový bezlepek, čokoládový, vanilkový, kakaový, pomerančový, red velvet, skořicový. Krémy z mascarpone a tvarohu nebo lehký máslový krém. Uvnitř také ovoce nebo ovocný rozvar.

od 1190 Kč

Velký dort o průměru 23 cm (12 - 20 porcí)

Dort dle přání a domluvy, mrkvový bezlepek, čokoládový, vanilkový, kakaový, pomerančový, red velvet, skořicový. Krémy z mascarpone a tvarohu nebo lehký máslový krém. Uvnitř také ovoce nebo ovocný rozvar.

od 1390 Kč

Vážení + Konzultace + Jídelníček na 2 týdny

Zvážení, vyhodnocení, hodinová konzultace výsledků a životního stylu, nastavení cílů, vyhodnocení stávajícího jídelníčku, nastavení jídelníčku na 2 týdny s celkovým propočtem ideální váhy, bazálního metabolismu, celkového denního příjmu a biologických hodnot (bílkoviny, sacharidy, tuky)

990 Kč

Vážení + konzultace + jídelníček na 1 měsíc

Zvážení, vyhodnocení, hodinová konzultace výsledků a životního stylu, nastavení cílů, vyhodnocení stávajícího jídelníčku, nastavení jídelníčku na 1 měsíc s celkovým propočtem ideální váhy, bazálního metabolismu, celkového denního příjmu a biologických hodnot (bílkoviny, sacharidy, tuky)

1790