REFERENCE

Luca Kovy 

„Mája nám pekla na svatbu sladký rautík. Zmizelo to hned, v den svatby na mě nic nezbylo. Skvělá volba lehkých dezertů v tomto horku. Moc děkujeme, ale na jinou akci jich musím objednat více :D “

Anna Gajdičiarová

"Maruška je šikovný profík. První vážení a konzultace mi nahánělo hrůzu. Ale hned v úvodu mi jasně popsala, co mě čeká a jak bude hodinka probíhat. Všechno mi vysvětlila a nechala mnoho prostoru pro jakékoli doplňující dotazy. Z první konzultace jsem odcházela velmi spokojena a pozitivně motivovaná. Děkuji a určitě doporučuji nejen těm, kteří potřebují zredukovat svoji hmotnost, ale i každému, kdo se chce udržovat v dobré kondici a svému tělu dopřávat zdravou a vyváženou stravu."

Jirka Veselý

"Marušku jsem měl tu čest poznat při výstavě na svatebním veletrhu Sorry kámo, já se vdávám ...

Byla u stánku se zdravou výživou a já se většinou takovým to místům zdaleka vyhýbám . Dnes jsem však rád, že jsem v tomto případě udělal výjimku. Maruška je profík, který mě dostal nejen svým "životním příběhem" o tom, proč vlastně vaří zdravě, ale také mě dostala jedním skvělým RECEPTEM. 
Batátovo mrkvovým koláčem. Musím říct, že nic lepšího jsem nejedl. Pamatuji si, že jsem jí tehdy skoro všechny vystavované vzorky snědl. Asi 20 minut jsme si povídali o tom, jak mám hektický styl života, že nic nestíhám a projevuje se mi to přirozeně na mé narůstající váze. A ona na to - stav se a něco s tím uděláme . 
A tak jsem to zkusil. Následovalo převážení, hodinová konzultace. Vysvětlení základních věcí, jak funguje 
lidské tělo, metabolismus - dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí. Pak následoval upravený jídelníček 
a můj první nákup "zdravějších" potravin. 
Je to asi měsíc a pár dnů a já shodil přes 7 kilo. Jím častěji (5x denně), zdravěji, pravidelně snídám a naučil 
jsem se více chápat své tělo. Pochopil jsem myšlenku, že člověk by si měl udělat čas "HLAVNĚ NA SEBE". 
Maruška dokázala to, že se díky ní cítím lépe a o tom to je. Začal mě znova bavit pohyb a těším se na další jídelníček od Marušky (i na její vlastní zdravé a hlavně chutné recepty)."

Klientka :) (nechce být jmenovaná)

Už když jsem se k Em objednávala na první konzultaci stran nastavení správného stravování, věděla jsem, že to bude jiné, než jaké jsem měla zkušenosti s jinými výživovými poradci. Známe se už nějaký ten pátek a vím, že když něco dělá, ať už je to cokoliv, dělá to na 100%, takže jsem jí od začátku naprosto důvěřovala. Moje minulé zkušenosti nebyly nejlepší, poradci při sestavování jídelníčků mnohem víc používali obecné kombinace potravin a pestrost se s každým naplánovaným dnem vytrácela. u Em to bylo úplně naopak. Každý den ze dvou týdnů, na které mi jídelníčky připravovala, byl jiný a dostala jsem i spoustu tipů na nenáročnou přípravu jídel a na nové recepty. Na první konzultaci mě nejen převážila a přeměřila, ale také jsme zevrubně prodiskutovaly snad všechny potraviny, které mám ráda, které ráda nemám, jaké mám návyky a jakým pohybovým aktivitám se věnuji, na základě čehož mi sestavila vyvážené jídelníčky skutečně na míru a jen pro mě. Hlavně jsme si však nastavily, co od tohoto našeho "projektu" očekávám a jaká je moje motivace se do něčeho vůbec pustit. Setkala jsem se s naprostým pochopením a podporou ve všem, čeho jsem chtěla dosáhnout. Byla to pro mě skvělá zkušenost a ten nejlepší odrazový můstek v cestě za mým cílem, jaký jsem si mohla přát. “

Michal

"Dort byl super, malá byla nadšená a hlavně chutnal, a to je co říct. I dospělí říkali, že je fakt výborný."

Anna

"Musím Vám ty zákusky moc pochválit, lepší jsem neměla."

Lucka

„Tak dortík byl úplně úžasný. Všichni si ho chválili a vevnitř byl krásný. Fakt klobouk dolů ještě jednou a moc děkujeme.

Terka

„Ještě jednou moc děkuji Maruško, dort byl výborný a všem moc chutnal.

Klára

"Nádherný dort a jak chutnal! Moc děkujeme."