JÁ A JÍDLO♥

Jsem milovnicí jídla už od mala!

Kdysi to bylo ale mnohem jednodušší, nanuk, čokoládová tyčinka a džusík, chjooo :D.
Dneska ale vím, že cítit se dobře je základ a já se cítím dobře, když nemám špíčky navíc a zároveň si nemusím odpírat mňamky. Jsem královna čokoládového údolí a kdyby to šlo, obědvala bych čokoládový řízek :D. Tenhle sen jsem ale zatím nechala spát a splnila si jiný...

Vždycky jsem chtěla jídlu porozumět. Zjistit, co je pro tělo dobré a co naopak ne, objevovat, jak se dají potraviny kombinovat a co všechno se dá vykouzlit s kořením. Proto jsem se začala už v 10 ti letech motat mámě pod rukama v kuchyni (byla z toho nadšená :D). Čím jsem byla starší, tím mě to více bavilo a v kuchyni jsem byla jako doma. Stále častěji se mi stávalo, že za mnou chodili známí a ptali se na můj názor nebo jsme se jen tak "zasekli" na tom, co měl kdo na oběd a proč to bylo dobré.

Postupem času jsem si uvědomila, že mě to vlastně hrozně baví a ráda předávám tipy a triky a tak jsem si prošla půlročním kurzem Poradce pro výživu. Po půl roce jsem si uvědomila, že to, co mě na jídle baví, je nejen jeho pestrost, ale i možnosti kreativity a tak jsem začala sama péct, vařit a vymýšlet recepty.

Dnes jsem tedy nejen poradce ve výživě, ale také tvořím sweet bary a dorty na zakázku.

Těším se na Vás, Vaše Mary, emdžej, Marlen - prostě já. 


Tak se stavte a projíme se spolu ke zdraví.