Pozvánka na Trhy, co se hledají

18.06.2019

Letošní rok je také plný veletrhů a promo akcí, za které děkuji hlavně platformě Restautant day (https://www.facebook.com/restaurantdayostrava/ @gastronautce Jitřence), Trojhalí (https://trojhali.cz/, kde byla super akce Ostravský Kompot) a Trhům, co se hledají (https://goout.net/cs/gastro/trhy-co-se-hledaji/cjiee/+kopdm/).

První dvě mám již za sebou a byly skvělé. Na Restaurant day jsme se potkali v Kampus palace, soukromé studentské koleji, která nabízí skvělý prostor Dvoranu a zároveň její prostory využívají bistra jako třeba Sladké časy nebo Black Kale. Já osobně jsem potkala Pralinky a Trouble Baker, což jsou slečny, které vás nabíjí nejen dobrou náladou, ale také pohladí vaši duši sladkými dobrotami.

Před sebou mám další výzvu - Trhy, co se hledají, což je super farmářská akce v prostorách Cooltour 22.6.2019 na Černé louce v Ostravě a tímto bych Vás všechny chtěla pozvat na super dobroty, tentokrát z kuchyně rostlinné a raw! Můžete se těšit na čokopěnu z cirny nebo avokáda, raw pop cakes, bezlepkové perníky nebo různé brownies.

Těším se na vás!

Kuchtička Mary