Sorry kámo...pár dnů poté

21.02.2018

Svatební veletrh je za námi a tak se nabízí malé ohlédnutí. 

Celá akce byla skvěle organizovaná. Přijeli jsme kolem 8:30 a už takovou brzkou hodinu byl celý tým KV -Production (https://www.kv-production.cz/) v plné polní. Chystaly se stánky, aparatura a také DJ plac. Musím říci, že prostředí Venuše je naprostou topkou, co se týče místa, exkluzivity, designu a také prostoru. Netušila jsem, jestli se vejdu se svými dobrotami na stolek, ale místo naprosto stačilo a navíc jsem si "zasloužila" také suprovou pohovku na sezení :). Jiné, větší stánky měly i větší prostor a samotnou korunku expozicím dodal koutek pro barbera. který byl skvěle osvětlený diodami. Celkové kouzlo moderního prostoru Venuše bylo vidět a určitě doplnilo skvělou atmosféru, která panovala. 

V deset hodin se brány Venuše otevřely, návštěvníci začali přicházet a celá akce vypukla. Musím říci, že já osobně jsem se dopoledne nezastavila, nejvíce na dračku šel batátovo - mrkvový koláč a pak brownies, na které šli hlavně muži velmi opatrně, protože jakmile někde stojí "fazole" znamená to pro půlku populace smrt :D. Kuličky a smoothies ale také nezůstaly pozadu. Všechny recepty najdete na stránkách s výjimkou smoothies, které budou v jarním speciálu.

Ti kteří pak neměli chuť na zdravé delikatesy, zaskočily k Buchtám v zástěře, které nabízely sladké varianty (muffinky, koláčky apod.). Na veletrhu se také přestavily kosmetičky z Mary Kay, nehtařky z Body fit studia slečny s květinami ve venkovském stylu nebo také fotograf Jan Lipina (https://www.janlipina.cz/) a mnoho dalších.

Odpoledne už bylo klidnější a tak jsem zvládla i svou prezentaci na téma "Zdravé menu na svatbu", na kterém jsem představila nejen zdravé menu a slaný a sladký raut, ale zmínila se i o problematice cukru.

Závěrem večera byla skvělá afterparty s DJs z KV-production, jejichž týmu patří z mé strany velký dík za skvělou příležitost!